
Uvědomuji si, že použít své jméno v názvu obrazu, může vypadat egocentricky, ale u toto obrazu mi to nedalo. Tento obraz jsem malovala v dosti depresivním stavu, a v průběhu procesu malby se mi nálada měnila v radost. Každopádně tento obraz mě vystihuje...jsem v depresích, ale moje podstata je velice barevná.
Obraz je momentálně na výstavě v dobro povídku - Dobrota Josefov. Tak se na něj můžete jet podívat a v případě zájmu mi zavolat :)
Je to akryl na plátně a oproti mým obvyklým hodným čárám jsem zkoušela trochu jinou techniku.
Velikost přesně teď nevím, ale je poměrně velký. 120x120 tuším.